Kontakta oss

Ekonomibyrån Axet HB
Lindövägen 72
602 28 Norrköping

Ingång på långsidan, en trappa upp.

Telefon: 011-36 45 50
Fax: 011-36 45 59

Kontorstider
mån-fre: 08.00-17.00
lör-sön: stängt

Bankgiro: 5335-8966
Org.nr: 916695-6871
Godkänd för F-skatt


Börje Hansson

Auktoriserad
Redovisningskonsult


011-36 45 54
0708-14 35 43

borje@axet.se


Magnus Willner

Auktoriserad
Redovisningskonsult

011-36 45 57
0708-10 45 36

magnus@axet.se


Helena Callerholm

Auktoriserad
Redovisningskonsult

011-36 45 55
0705-91 87 09

helena@axet.se


Elisabeth Kövander

Ekonom

011-36 45 58

elisabeth@axet.se


Markus Hansson

Ekonom

011-36 45 51
0737-83 67 54

markus@axet.se

Kontakta oss via formuläret

Ring eller maila den person du vill ha kontakt med eller
ställ din fråga i formuläret nedan.


Lars Israels

Auktoriserad
Redovisningskonsult

011-36 45 52
0739-13 11 22

lars@axet.se


Tobias Hansson

Auktoriserad
Redovisningskonsult

011-36 45 56
0709-22 12 71

tobias@axet.se


Carin Carlson

Civilekonom,
Auktoriserad Redovisningskonsult

011-36 45 53
0739-08 35 45

carin@axet.se


Anne-Marie Janson

Redovisningskonsult

011-300 48 71

anne-marie@axet.se

                                      Stefan Karlsson

Ekonom

Tel: 011-4961191


stefan@axet.se

Hitta till oss